Ubytování

 

REZREVACE CHALUPY NENÍ MOMENTÁLNĚ MOŽNÁ

Parkování je možné přímo na pozemku u chalupy, kde bude auto pod stálým dohledem. U objektu se nachází posezení a velký slunečník, který zajistí posezení ve stínu, venkovní houpačka a prostorná pergola s posezením, která chrání před slunkem i deštěm.  K dispozici je gril nebo venkovní ohniště.

Uvnitř je velká společenská místnost přímo spojená s vybavenou kuchyní. V místnosti se také nachází krb a kamna, která chalupu v zimě zahřejí. Topení je možno i elektrickými radiátory. V přízemí se také nachází WC a místnost na kola / lyže. Ve společenské místnosti se nacházejí jídelní stůl, sedací souprava, televize a Xbox.

Chata má celkem 3 ložnice a nabízí ubytování pro 9 lidí.

V prvním patře se nacházejí 2 dvoulůžkové pokoje (pokoj s manželskou postelí a TV a pokoj s oddělenými jednolůžky) a koupelna s WC.

 Podkroví je přeměněno na prostorný pokoj pro 5 lidí.

V celém objektu je Wi – Fi připojení zdarma.

Lůžkoviny a ručníky poskytujeme a jsou zahrnuté v ceně.

Stravování je vlastní s využitím vybavené kuchyně nebo v některé z blízkých restaurací.

Celý objekt je nekuřácký, kouření je možné venku před chalupou.

Podmínky ubytování

 

DOMÁCÍ MAZLÍČCI

Domácí zvíře je u nás ubytováno bez poplatku. Prosíme ale o ohlášení předem. Vezměte prosím v potaz, že pozemek není oplocen. Za všechny škody způsobené psem nebo jiným mazlíčkem nese odpovědnost majitel. Je povinen škodu nahlásit a po dohodě uhradit. Pokud Váš pejsek spí na posteli, přibalte mu prosím deku, kterou přes postel přetáhnete. Exkrementy na pozemku je nutné ihned uklidit.

 

KDE NÁS NAJDETE

Řásná 27, 588 56 Řásná
chatajavorice@gmail.com

+420 777 573 396

webmaster CORA 2019 - 2023
navigovat na začátek